ekogroszek

Najlepszy wysokokaloryczny ekogroszek dostępny online

Węgiel kamienny to jeden z najpopularniejszych materiałów opałowych w Polsce. Można go dostać w różnej postaci – zarówno jako ekogroszek, miał, brykiet czy orzech workowany. Kwestia wyboru najlepszego materiału wynika przede wszystkim od rodzaju pieca, jakim dysponujemy.

Węgiel ekogroszek

Sprzedaż węgla online sprawia, że ceny materiałów opałowych są o wiele niższe, niż kupując w stacjonarnym punkcie. Wiele osób uważa, że do pieca z podajnikiem będzie najlepszy ekogroszek. Wygoda obsługi i ekonomieżność sprawia że ekogroszek jest coraz częściej wybierany przez mieszkańców domków jednorodzinnych. Jego wartość opałowa to 24-28 MJ/kg. Ma bardzo niską zawartość siarki i popiołu. Wysokie parametry cieplne powodują, że wysoka temperatura utrzymuje się przez długi czas.

Miał i orzech workowany

Oprócz węgla możesz zainwestować w takie produkty opałowe jak miał czy orzech.
Miał to produkt wyróżniający się wysoką kalorycznością i podobnie jak ekogroszek, mała zawartością siarki i popiołu. Miał można dostać w wersji workowanej, wówczas jego transport jest o wiele bardziej wygodny. Orzech jest także produkowany z węgla kamiennego i przeznaczony jest do produkcji energii w piecach zasypowych. Paliwo cechuje się niską zawartością siarki.

Sprzedaż węgla online

Jeśli szukasz wysokiej jakości materiału opałowego takiego jak węgiel, ekogroszek, miał, orzech czy pellet koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Grupa Trust. Lata doświadczenia pozwoliły na stosowanie zaawansowanych rozwiązań biznesowych. w ofercie firmy znajdziesz: ekogroszek big-bag, ekogroszek Kazimierz Juliusz, ekogroszek Pieklorz, ekogroszek rosyjski a także wysokokaloryczny ekogroszek workowany. Ekogrosyek, miał, pellet czy orzech są importowane między innymi z Rosji – mają wysoką kaloryczność, niską zawartość popiołu i siarki. Firma jest także autoryzowanym sprzedawcą węgla z Lubelskiego Węgla BOGDANKA.

Udostępnij