uszczelnienia techniczne

Uszczelnienia techniczne hydrauliki siłowej i nie tylko

Uszczelnienia techniczne stosowane są w każdej branży przemysłu. Różnorodność proponowanych rozwiązań daje duże możliwości. Uszczelki i inne wpływają na trwałość maszyn i urządzeń przemysłowych, ale też uniemożliwiają niekontrolowane wycieki z urządzeń.

uszczelnienia techniczne

Płyty uszczelkarskie (płyty uszczelniające)

Płyty uszczelniające znajdują zastosowanie w wykonywaniu uszczelnień technicznych o szerokim zakresie ciśnień. temperatur a także różnego rodzaju mediów takich jak woda zimna i gorąca, oleje, paliwa, alkohole, rozpuszczalniki, słabe kwasy itp. Przy wyborze najlepszych płyty uszczelkarskie warto zaciągnąć porady specjalistów, którzy pomogą w doborze. Alternatywą wobec płyt mogą być uszczelnienia sznurowe, taśmy izolacyjne, koszulki ceramiczne, sznury kominkowe czy knoty. Oferta produktów jest bardzo różnorodna, dlatego każdy klient znajdziesz coś dla siebie. Sznury termoizolacyjne znajdują zastosowanie w przemyśle technicznym, ale też w każdym domu, w którym jest kominek.

Szczeliwa plecione i uszczelki

Szczeliwa plecione są bardzo często wykorzystywane na rynku uszczelnień technicznych. W zależności od potrzeb i preferencji można wybrać szczeliwa ceramiczne, szczeliwa pleciowe i inne. Szczeliwa plecione znajdują zastosowanie w uszczelnianiu pomp i zaworów w wielu gałęziach przemysłu. Uszczelki z płyt bezazbestowych i innych materiałów można nabyć w różnorodnych modelach: owalne, płaskie, spiralne, motoryzacyjne.

Uszczelnienia techniczne

Firma Polonit jest bezpośrednim dystrybutorem produktów takich jak szczeliwa, szczeliwa plecione, koszulki ceramiczne, płyty uszczelniające, sznur kominkowy, sznur termoizolacyjny, taśma szklana, uszczelki, włóknina szklana. Wszystkie produkty adresowane są dla przemysłu w pełnym zakresie ciśnień i temperatury, mat drenażowych, na potrzeby budowy wałów przeciwpożarowych, dróg i autostrad.

Udostępnij