kraty pomostowe

Kraty pomostowe w przemyśle i architekturze

Kraty pomostowe znajdują powszechne zastosowanie w przemyśle. Sprawdzają się kładki, pomosty i schody w różnego rodzaju zakładach przemysłowych i poza nimi, jako podjazdy dla osób na wózkach inwalidzkich i dziecięcych, zabezpieczenia otworów, elementy ogrodzenia, elewacje, stropy i wiele innych. Kraty pomostowe znajdują też zastosowanie w nowoczesnej aranżacji wnętrz. Ich wykorzystanie zależy od pomysłowości i potrzeb.

kraty pomostowe

Kraty pomostowe na koncercie

Na rynku funkcjonuje wielu producentów oferujących kraty pomostowe i wycieraczki metalowe. Kraty pomostowe mogą też być umieszczone w pionie. Kraty pomostowe mogą posłużyć jako miejsce do powieszenia plakatów czy reklam z planem imprezy, festiwalu czy koncertu. Z krat można zrobić scenę na koncert, podest dla uczestników imprezy albo przejście, szczególnie kiedy podłoże jest błotniste lub wilgotne.

Różnorodność wymiarów i grubości krat

Im więcej osób będzie chodziło lub stało na pomoście czy wycieraczce metalowej, tym warto zainwestować w bardziej elastyczny i sprężysty model. Dzięki temu komfort chodzenia będzie większy, a krata nie będzie zbyt twarda. Zastosowań kart pomostowych jest nieograniczona ilość, ponieważ produkty są dostępne w różnorodnych wymiarach i grubościach.

Różne właściwości krat pomostowych

Kraty pomostowe posiadają różne właściwości, w zależności od materiału, z którego powstały. Krata pomostowa ze stali ocynkowanej jest odporna na rdzę. Wycieraczki metalowe wykonane z stali kwasoodpornej są odporne na działanie rozmaitych substancji chemicznych i można bez przeszkód montować je w zakładzie przemysłowym. Krata pomostowa wykonana z żywicy poliestrowej i włókna szklanego, są z kolei odporne na powstawanie rdzy, ponadto są bardzo lekkie, odporne na ogień i cechują się wyjątkową sprężystością.

Producent krat pomostowych

Szukasz profesjonalnych produktów przemysłowych takich jak kraty pomostowe, wycieraczki metalowe, schody metalowe czy stopnie schodowe zapoznaj się z ofertą firmy Baromet. Firma zajmuje się produkcją produktów przemysłowych i zapewnia fachową pomoc w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania. Atrakcyjne ceny w połączeniu z wysokiej jakości produktem powoduje, że będą Państwo z pewnością zadowoleni.

Udostępnij