smarownica kapturowa - prooojektujemy.pl

Niezawodna smarownica kapturowa

Niezawodna smarownica kapturowa 

 

 

Nasza firma zajmuje się produkcją i dostawą profesjonalnych smarownic kapturowych. Wykonujemy je z wysokiej jakości materiałów, takich jak mosiądz, żeliwo i stal. Narzędzia są wyposażone w różne gwinty. To zapewnia ich długi okres eksploatacji, niezawodność działania oraz wysoką odporność na powstawanie korozji. Smarowniki Staufera są dostępne w różnych wielkościach i pojemnościach silników, których zakres waha się od ok. 0,7 do nawet 280 cm3. Tak bogata

 gama produktów pozwala na wybór smarownicy kapturowej w pełni dopasowanej do indywidualnych wymagań. Dzięki temu oferowany sprzęt cechuje się szerokim zakresem zastosowania w dostarczaniu niezbędnej ilości środka smarnego do użytkowanej maszyny. 

Rozmiary oferowanych smarownic zależą przede wszystkim od rodzaju maszyny, do której są montowane, a także jej wydajności. Nasza oferta obejmuje różne rodzaje urządzeń: elektryczne, pneumatyczne, nożne i ręczne, które różnią się źródłem energii wymuszającej podawanie środka smarnego. Smarowniki ręczne to narzędzia, w których aplikacja smaru odbywa się manualnie, w całkowicie kontrolowany sposób. To popularny sprzęt, wykorzystywany przede wszystkim w przemyśle ciężkim i warsztatach samochodowych oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest aplikacja niedużych ilości środka smarującego. 

Smarownica Staufera pneumatyczna to z kolei sprzęt, w którym aplikacja smaru odbywa się przy udziale smarowniczki bądź kalamitki. Narzędzie jest wyposażone w pompę pneumatyczną. Świetnie sprawdza się zwłaszcza w silnikach samochodowych i maszynach o nieskomplikowanych konstrukcjach. Modele elektryczne to natomiast narzędzia, w którym aplikowanie preparatu odbywa się przez kalamitki, a sama smarownica jest napędzana prądem o niskim napięciu. Nasza oferta obejmuje ponadto smarownice nożne, w których aplikowanie środka smarnego odbywa się poprzez naciśnięcie pedału. 

Proponujemy modele z własnym zbiornikiem służącym do pobierania środka smarnego, a także montowane na opakowaniu oleju bądź smaru. Każda smarownica Logrivet została wykonana według obowiązujących norm PN 86008, która określa zasady wytwarzania smarownic Staufera na terenie Polski. 

Smarownica – niezbędne wyposażenie dla przemysłu 

Smarownica kapturowa to jedno z tych urządzeń, które odgrywa szczególnie istotną rolę w przemyśle. Jest powszechnie wykorzystywane w zakładach przemysłowych, a także warsztatach samochodowych i serwisach maszyn budowlanych. Modele pneumatyczne i elektryczne są chętnie wybierane przez rolników. 

Dostępne w naszej ofercie smarownice pozwalają na wydajną i efektywną konserwację różnego rodzaju sprzętów, maszyn oraz narzędzi. Urządzenia umożliwiają zaaplikowanie smaru do elementów, w których występuje zjawisko tarcia. Sprawdzą się zatem do aplikacji środka smarnego w łożyskach, przegubach, wałach i sworzniach. Aplikacja smaru odbywa się pod odpowiednim ciśnieniem. 

Solidna smarownica Staufera to praktyczne urządzenie wykorzystywane do smarowania różnymi środkami: smarem stałym, półpłynnym albo olejem. Skutecznie usprawnia pracę sprzętu i zwiększa jego wytrzymałość. Stosowanie smarownic pomaga też zabezpieczyć maszyny przed korozją. 

Udostępnij