mieszkania na sprzedaż

Gotowe mieszkania wykończone pod klucz od renomowanego dewelopera

Nie wiesz od którego dewelopera kupić mieszkania na sprzedaż? W tym artykule przekonamy Cię, dlaczego warto skorzystać z oferty mieszkań wykończonych pod klucz oferowanych przez RED Real Estate Dewelopment. Międzynarodowa firma zrealizowała wiele inwestycji komercyjnych i oferuje mieszkania z wykończeniem w kraju i za granicą. RED działa na polskim rynku od 2006 roku, gdzie prowadzi projekty inwestycyjne w największych miastach w kraju takich jak Warszawa, Poznań czy Wrocław.

Deweloper oferuje mieszkania w największych miastach w Polsce

Real Estate Development prowadziła inwestycje w takich miastach jak Nowy Jork, Boston, Chicago, Antwerpia i wiele wiele innych. Dzięki temu, zdobyła bogate doświadczenie i zaufanie milionów zadowolonych klientów. Od 2006 roku RED zaczął pracować w Polsce, w takich miastach jak Warszawa, Poznań czy Wrocław.

Mieszkania wykończone pod klucz w Warszawie

W Warszawie mieszkania na sprzedaż znajdują się w rejonie ulic Skroszewskiej i Starodęby w dzielnicy Ursus. Osiedle Red Alpha to 90 mieszkań z możliwością darmowego wykończenia pod klucz. Ceny mieszkań zaczynają się od 6500 zł za mkw. Zakończenie inwestycji planowane jest na I kwartał 2016 roku. Mieszkania mają powierzchnię od 31 mkw do ponad 100 mkw. Mieszkania z wykończeniem wyróżniają się nowoczesnym designem i najwyższym standardem wykończenia. Mieszkania mogą być dostępne wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym bądź z komórką lokatorską. Poza tym mają przestronne tarasy lub balkony.

Porady dotyczące wykończenia mieszkań

RED Real Estate Development homeessence.pl oferuje zakup mieszkania w ramach programu Rodzina na gotowym. Bezpłatnie mogą zostać położone podłogi, glazura, terakota, parapety, wyposażenie łazienki, malowanie ścian na biało, w kuchni pas glazury, a także wszędzie zamontowane drzwi wewnętrzne. Klienci mają wpływ na to jak będzie wyglądało ich mieszkania – deweloper oferuje porady dotyczące wykończenia oraz konsultacje z architektem wnętrz. Mogą oni wybierać gotowe produkty z przygotowanego katalogu oraz wybierać kolorystykę wykończenia.

Wysoki standard mieszkań i całego osiedla

Osiedla są całości ogrodzone. O bezpieczeństwo mieszkańców będzie dbała ochrona przez całą dobę. osiedla są też w pełni monitorowane, mają wideodomofony i czytniki kart dostępu. Deweloper z Warszawy zadbał o komfort życia mieszkańców osiedli. Wszystkie mają windy i pomieszczenia na rowery i wózki. Osiedla są kameralne, pięknie zaaranżowane, a jednolity styl wykończenia cieszy oko. Zachęcamy do zapoznania się z szczegółowymi inwestycjami dewelopera we Wrocławiu, Poznaniu i w Warszawie.

Udostępnij