odzież robocza bhp

Profesjonalna odzież robocza bhp

Odzież robocza to podstawowa forma ochrony dla pracowników pracujących w trudnych warunkach. Znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Jej podstawowym zadaniem jest ochrona przez urazami, okaleczeniami, wilgocią, bakteriami i zabrudzeniem ciała. Wybór odzieży ochronnej powinien wynikać od rodzaju wykonywanej pracy. Wśród odzieży BHP znajdziesz produkty takie jak kamizelka robocza, kurtki męskie, kombinezony robocze, pas na narzędzia, rękawice BHP, polar męski, spodnie robocze i wiele innych przydatnych części garderoby.

odzież robocza bhp

Ochrona i wygoda w odzieży bhp

Ubrania robocze zapewniają odpowiednią ochronę, ale też gwarantują komfort i wygodę podczas wielogodzinnej pracy. Odzież odblaskowa czy ognioochronna wykonana jest z najwyższej klasy materiałów, które pozwalają skórze oddychać. W szerokim asortymencie odzieży znajdują się spodnie robocze czy kurtki męskie zarówno na lato, jak i na zimę. Wyroby zostały dopasowane do różnych rodzajów wykonywanych prac i podzielone na kategorie np. odzież odblaskowa, odzież ognioodporna, odzież na zewnątrz, odzież ochronna dla pracowników.

Ubrania do zadań specjalnych

Odzież ochronna bhp może okrywać lub zastępować odzież osobistą. Dzięki temu chroni pracownika przed różnymi zagrożeniami zewnętrznymi. Strażacy sięgają po odzież ognioodporną, pracownicy laboratorium po odzież odporną na działanie substancji chemicznych i biologicznych, a elektrycy po odzież elektrostatyczną i działanie czynników gorących. Odzież ochronna musi spełniać szczegółowe normy unijne. Dotyczą one ergonomii, oznaczeń, wielkości odzieży. Normy określają szczegółowe wymagania dla określonych wyrobów aby zapewnić pracownikom najwyższy poziom ochrony.

Zagraniczna odzież ochronna

Snickers Workwear oferuje profesjonalną odzież ochronną dla pracowników. Odzież robocza bhp spełni wymagania każdego pracownika, bez względu na branżę. W asortymencie znajduje się odzież ognioodporna, odzież elektrostatyczna, odzież odblaskowa i wielu innych. Dostępne są tu zarówno modele damskie, jak i męskie. Wśród najwyższej jakości produktów znajdziesz ubrania robocze takie jak spodnie robocze, rękawice ochronne, odzież w góry, pas na narzędzia, polar męski, kamizelka robocza, kombinezony robocze, kurtka robocza, kurtki męskie i wiele innych. Odzież bhp spełnia wszystkie wymagania dotyczące jakości produktu i normy unijne.

Udostępnij