nowe mieszkania na sprzedaż

Nowe mieszkania na sprzedaż w Poznaniu

Szukasz mieszkania na sprzedaż w Poznaniu? Chcesz skorzystać z pomocy dewelopera? Skontaktuj się z deweloperem, który pomoże Ci znaleźć Twoje miejsce w sercu miasta. Podczas poszukiwania wymarzonej nieruchomości na sprzedaż warto uwzględnić dogodność lokalizacji, atrakcyjność oferty a także układ mieszkania. Zobacz, najlepsze mieszkania deweloperskie w Poznaniu.

nowe mieszkania na sprzedaż

Deweloper działający na międzynarodowym rynku

Red czyli Real Eastate Development jest międzynarodowym deweloperem, który zrealizował największe inwestycja w Polsce i na świecie – w Nowym Jorku, Bostonie i Antwerpii. Inwestycje cechują się wysoką jakością, ponadprzeciętną estetyką i bezpieczeństwem. Inwestycje powstają na najwyższym poziomie. Mieszkania deweloperskie w Poznaniu od tego dewelopera znajdują się tuż obok Lasku Dębieckiego. Powstało tam 130 funkcjonalnych mieszkań.

Nowe mieszkania w Poznaniu

Nowe mieszkania na sprzedaż to kameralne kawalerki, mieszkania dwu i trzypokojowe z funkcjonalnymi balkonami i tarasami. Dostępne są one w wariancie Mieszkania dla Młodych w Poznaniu. W ofercie mieszkania możesz kupić mieszkania deweloperskie na różnych piętrach. Mają one o 34 do 98 m kw. Nowe mieszkania gwarantują wyjątkowy widok. Na północ można podziwiać centrum miasta, na południe z kolei widok na niską zabudowę Lubonia i Łęczycy.

Idealna lokalizacja osiedla

Mieszkania w Poznaniu na sprzedaż znajdują się w bardzo dogodnej lokalizacji. Bardzo dobra komunikacja komunikacja z centrum miasta poprzez drogę Dębińską. Wokół inwestycji jest świetnie rozwinięta infrastruktura – sklepy, apteki, przychodnie. Oprócz tego przystanki wielu linii tramwajowych i autobusowych do centrum jak i różnych części miasta. Tuż obok inwestycji znajdują się przedszkola, szkoły, Galeria Dębiec. Bez trudu można dojechać do poznańskich uczelnie czy na dworzec.

Udostępnij