płytki łazienkowe

Jak wykończyć łazienkę – płytki, kafelki, panele czy glazura łazienkowa?

Wykańczając łazienkę rzadko kiedy korzystamy z gotowego projektu, kupionego u architekta. Często sami komponujemy własną aranżację, wybierając płytki łazienkowe, panele prysznicowe, kafelki łazienkowe i odpowiednie meble łazienkowe. Wśród liderów w wykończeniu łazienek królują firmy takie jak Opoczno, Paradyż, Tubądzin.

płytki łazienkowe

Glazura do łazienki – Opoczno

Płytki łazienkowe podłogowe powinny mieć jasno określoną klasę ścieralności. Do łazienki znajdującej się w sypialni wystarczy klasa ścieralności II, a do łazienki ogólnej klasę IV. Płytki łazienkowe nie powinny być zbyt śliskie. Glazura łazienkowa nie musi przypominać tradycyjnych kwadratów. Teraz modne są kafelki łazienkowe w kształcie prostokątu lub jeszcze węższe. Taka glazura łazienkowa sprawdzi się szczególnie w łazienkach o małej powierzchni. Warto zainwestować w kafelki łazienkowe Opoczno, które wyróżniają się nowatorskich wzornictwem i szeroką ofertą płytek.

Nowoczesne meble łazienkowe w sklepie internetowym

Aby łazienka była pomieszczeniem estetycznym i funkcjonalnym warto dobrać do niej nowoczesne meble łazienkowe. Sprawdzą się szafki, półki i komody na ręczniki. Meble łazienkowe w sklepie internetowym można dostać w szerokiej gamie kolorystycznej i w wielu modelach. Szafki otwarte dodają lekkości mebli, jednak wszystko co się na nich znajduje jest widoczne nie tylko dla domowników, lecz dla gości. Szafki zamykane są idealne jeśli chcesz zachować ład i porządek w łazience.

Panele prysznicowe czyli funkcjonalność i estetyka

Panele prysznicowe to dodatkowe wyposażenie łazienki. Mogą stanowić one alternatywę wobec tradycyjnej słuchawki bądź być z nią połączone. Na panelach prysznicowych są dostępne regulatory temperatury wody, słuchawka, deszczownica i dysze do masażu. Najmodniejszym trendem jest jak największe uproszczenie form paneli prysznicowych. Stosuje się geometryczne formy i minimalizm. Polecamy zapoznać się z produktami takimi jak panele prysznicowe Corsan czy panele Loft System.

MP Ceramika oferuje tanie płytki Opoczno, Paradyż i Tubądzin

MP Ceramika to firma oferująca szeroką ofertą produktów łazienkowych takich jak nowoczesne płytki łazienkowe, glazura łazienkowa, panele prysznicowe, panele ścienne 3d, kafelki łazienkowe, nowoczesne meble łazienkowe i wiele innych. Znajdziecie tu Państwo płytki Opoczno, między innymi kultowe kolekcje Opoczno High Street, Opoczno Metropolitan i  Opoczno Urban Harmony. Płytki Incana, panele prysznicowe Corsan, Elita meble łazienkowe, meble łazienkowe Cersanit czy płytki Vives dostępne są w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do sprawdzenia oferty serwisu http://plytki-lazienki.pl/.

Udostępnij