wizualizacje wnętrz

Zlewozmywaki granitowe a zlewozmywaki stalowe – porównanie

Minęło już trochę czasu, odkąd na rynku pojawiły się zlewozmywaki granitowe, jednak na początku z racji swojej wysokiej ceny były traktowane jako towar luksusowy. Rzeczywiście, ich ceny były wręcz powalające i przeciętnie zarabiającego człowieka zwyczajnie nie było na nie stać. Inaczej to wygląda obecnie.

blaty z kamienia

Eleganckie zlewozmywaki granitowe

Dziś dostępne są fantastyczne zlewozmywaki granitowe w cenach porównywalnych do zlewozmywaków stalowych. Zlewy granitowe mają nad stalowymi przewagę nie tylko jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości wykonania, lecz także z uwagi na swoje właściwości. Kolorystyka zlewozmywaków granitowych jest bogatsza i ciekawsza niż w przypadku zlewów stalowych. Barwy tych pierwszych oscylują wokół beżu, grafitu oraz czerni (czarne zlewozmywaki granitowe wkrótce wprowadzi do swojej oferty marka Prima Gran). Są to kolory klasyczne, nie nachalne, eleganckie i zawsze na czasie.

Zlewy granitowe są odporne na zniszczenia

O zlewach granitowych można mówić wyłącznie w samych superlatywach. Są szalenie eleganckie, odporne na zniszczenia, zarysowania, osadzanie się kamienia, działanie wysokich i niskich temperatur i wilgoć. Zlewy stalowe niestety już kilka lat po zakupie wyglądają nieestetycznie. Trudno pozbyć się z ich powierzchni smug i osadu z kamienia. Trudno się je czyści i trzeba włożyć naprawdę sporo wysiłku, aby lśniły czystością. Zlewozmywaki granitowe to zupełnie inna historia.

Najlepszy producent zlewozmywaków

Jeśli tylko prawidłowo się je konserwuje a do czyszczenia stosuje odpowiednie, dedykowane tym produktom preparaty, wyglądają olśniewająco nawet kilkadziesiąt (!) lat. Trudno znaleźć produkt, który byłby w stanie konkurować z takimi cechami. Nie dziwi więc, że coraz więcej osób urządzających kuchnię czy łazienkę decyduje się właśnie na zlewy wykonane z granitu. W ofercie firmy Prima Gran znajduje się kilkanaście ciekawych, eleganckich i modnych modeli zlewów granitowych na każdą kieszeń i każdy gust.

Udostępnij